Návrh, doména a hosting

Na začátku tvorby webových stránek spolu zkonzultujeme Vaše představy o tom, jak by měly stránky vypadat, koho by měly oslovit a jakých cílů chcete dosáhnout. Pomůžeme Vám vymyslet název domény, zaregistrujeme ji a zřídíme neomezený webhosting (nebo převedeme Vaše stávající stránky). Spolupracujeme se společností WEDOS a využíváme nabídku jejích služeb. Budete mít svůj web u nejmodernějšího a nejoblíbenějšího poskytovatele služeb v oblasti webhostingu, správce domén s garancí nejnižší ceny a neomezeného prostoru.

Vzhled a obsah webových stránek

Zpracujeme návrh designu vhodného k tématu Vašich stránek a dáme Vám ho k náhledu a konzultaci. Lze si též vybrat z různých šablon a již vytvořených webů. Zakládáme si na jednoduchosti, účelnosti a funkčnosti. Vytvoříme strukturu webu a naplníme ho obsahem. Provedeme korekturu všech textů a každou stránku přizpůsobíme pro vyhledávače. Stránky stavíme v redakčním systému Joomla, vždy v nejaktuálnější verzi. Obsah webu a jeho strukturu lze snadno měnit pomocí administrace. Pokud je web statický a ke změnám dochází zřídka, lze se domluvit na spolupráci a náš tým úpravy provede v nejkratším možném čase.

Responzivní design

Naše stránky jsou plně responzivní a zobrazují se optimálně na mobilních zařízeních s menším displejem. Po celou dobu tvorby stránek kontrolujeme pozice modulů, velikosti fontů, navigace a testujeme obsah na různých prohlížečích v mobilních zařízeních (tablet, mobil atd).

Optimalizace pro vyhledávače - SEO

Optimalizujeme každou stránku webu z hlediska užití správných klíčových slov, popisků a zpětných odkazů. Zajistíme, aby Váš web byl zajímavý pro vyhledávače Google, Seznam atd. a aby se ve výsledcích vyhledávání zobrazoval na nejvyšších pozicích. Zaregistrujeme Váš web do katalogů odkazů jako seznam.cz, firmy.cz, aby byly vaše stránky lépe dohledatelné.

Multimédia a sociální sítě

Fotografie mají velký podíl na Vaší prezentaci, mnohé vypoví a hodně na nich záleží. Pokud fotky nemáte, můžeme je sami nafotit. Využíváme též placeného účtu fotobanky, případně fotky jiných autorů s ohledem na autorská práva. Videa je vhodné ukládat na YouTube a pak se na ně odkazovat z webu. Vaše stránky propojíme se sociálními sítěmi Facebook, Twitter nebo Google+. Takto lze dosáhnout další možnosti prezentace a sdílení.

Zabezpečení a správa webových stránek

Web je nutno chránit před útoky zvenku. Proto již před spuštěním používáme programy a bezpečnostní doplňky, které ochrání web před napadením. Pravidelné zálohy jsou díky profesionálním nástrojům prováděny zautomatizovaně na týdenní bázi, pokud není domluveno jinak. Veškeré informace a doklady ohledně správy domény, webhostingu, požadavky na roční platby, avíza o provedení záloh webu budete dostávat do své emailové schránky. Po dokončení díla Vám stránky předáme s kompletní dokumentací, administrativou a přístupy. Seznámíme Vás s případnou editací obsahu webu.

Náklady a cenová kalkulace

Cenový odhad:

Každé webové stránky jsou jiné a cenu Vám vždy předem spočítáme. Vytvoření webových stránek včetně úpravy šablony se odvíjí od náročnosti a složitosti, v rozmezí 15 000 až 25 000 Kč. Roční poplatek za položky zahrnující provoz domény, webhosting a ostatní náklady Vás bude stát cca 2000 Kč.

Podrobnější kalkulace:

  • Roční poplatek za doménu a webhosting je cca 700 Kč ročně s možností využítí slevových akcí u spol. WEDOS
  • Roční poplatek za HTTPS je cca 150 Kč
  • Roční poplatek za programy a bezpečnostní nástroje, licence a správu webu jsou 1400 Kč
  • Jednorázový poplatek za cenu šablony se pohybuje v rozmezí 800 až 2000 Kč
  • Administrační systém Joomla je zdarma
  • Vytváření fotogalerií, focení a jiné práce jsou dle domluvy
  • Poplatek za celoroční editování a aktualizaci obsahu a jiné služby jsou dle domluvy